Loading…
Nëse e dini zanatit e furrtarit, këtu mund të gjeni punë me pagë të majme
  • 08/03/2018 | 15:12

...

Në kohën kur papunësia është shqetësimi kryesor për kosovarët, një faqe e hapur me emrin ‘Hasi Official’ po shpërndan njoftime për vende të lira pune në disa vende.


Madje, në njoftimet që përmbajnë numër telefoni dhe kërkohet kontaktimi, rroga shkon deri në 1 mijë euro në muaj, shkruan gazetametro.net.

Kështu do të jetë paga në një njoftim që kërkon furrtar në shtetin hungarez.

Në njoftime të tjera kërkohet punë për në Maqedoni, Mal të Zi e Kroaci, të cilat thuhet se kanë një pagesë të konsiderueshme./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë