Loading…
Nëse ju duket kukull, shikoni mirë: Vajza ruse që prindërit nuk e lënë të dalë nga shtëpia
  • 14/11/2017 | 23:45

...

Ajo është veshur si kukull që kur ishte fëmijë, dhe mund të shkojë në takime me djem, vetëm nëse shoqërohet nga nëna e saj, shkruan Gazeta Metro.


Bota mund të jetë një vend i rrezikshëm, sidomos për vajzat, por duket se prindërit rusë kanë shkuar shumë larg kur bëhet fjalë për mbrojtjen e tyre.

Angelica Kenova pothuajse kurrë nuk del nga shtëpia e saj, edhe kur kjo ndodh ajo është çdo herë e shoqëruar gjithmonë nga truprojet.

Arsyeja e kësaj është se prindërit e saj konsiderojnë që ajo është aq e bukur sa që vetëm në këtë mënyrë mund ta mbrojnë atë. “Kur unë isha adoleshente, prindërit e mi më trajtonin si princeshë të vërtetë dhe nuk më linin të dilja jashtë vetëm, apo me djem dhe për këtë arsye unë nuk jam njësoj si vajzat e tjera.

Kështu që unë tani nuk jam në gjendje të jetoj një jetë normale, jam si një kukull”, thotë Angelica. Gjithashtu ajo ka theksuar se në trupin e saj nuk ka ndërhyrje kirurgjike për të ndryshuar trupin dhe se çdo gjë në të është krejtësisht natyrore.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë