Loading…
‘Nihan’ dhe burri i saj në prag të ndarjes!
  • 06/02/2018 | 20:55

...

Aktorja e njohur turke, Neslihan Atagul, duket se nuk po kalon momente të mira në jetën e saj private.


Prej 1 viti e gjysmë aktorja është e martuar me Kadir Dogulu, por së fundmi mediat turke raportojnë për një krizë mes tyre.

Sipas medieve turke Neslihan dhe Kadiri nuk i kanë raportet aspak mirë kohëve të fundit, dhe sipas disa burimeve të afërta të çiftit thuhet se ata nuk janë duke jetuar bashkë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë