Loading…
Një burrë si Shkelzeni, shikoni si e ka befasuar Arminën
  • 24/11/2017 | 08:04

...

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha vazhdojnë të shijojnë çdo moment të lidhjes së tyre dhe duken më të lumtur se kurrë.


Ata shpesh përballen me ndonjë fjalë më tepër në formën e sulmeve, por kjo s’përbën aspak problem për çiftin e njohur. Falë Instagram-it të Arminës, kemi mësuar se Shkëlzeni është një tip shumë romantik sepse shpesh herë surprizon të dashurën e tij.

Ajo ka postuar një foto ku shihet një buqetë me lule të bardha dhe shkruan “Për mua” me një emoji zemër.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë