Loading…
Një film për jetën e Silvio Berlusconit, shikojeni ‘trailerin’
  • 13/03/2018 | 08:31

...

Jeta private e karriera politike e mbushur me skandale seksuale e ishkryeministrit italian Silvio Berlusconi, vjen në një ãlm. Prodhimi italo-francez, me regji të Paolo Sorrentinos, titullohet “Loro”.


Në pamjet e para të publikuar së fundi shfaqet një kërcimtare gjysmë e zhveshur përpara Kavalierit.

Filmi është një pasqyrim i plotë i periudhës kur ylli Silvio Berlusconit reshti së shkëlqyeri në momentin e tij më të mirë, i tronditur nga skandali seksual “Bunga Bunga”, me asokohe 17-vjeçaren marokene e njohur me emrin “Ruby”.

Disa vajza dëshmuan në procesin gjyqësor se paguheshin nga Berlusconi për t’i bërë shoqëri në vilën e tij private në Arcore.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë