Loading…
Një gjashtëvjeçar shqiptar në Preshevë humb jetën në shkollë
  • 11/10/2018 | 14:08

...

Një gjashtëvjeçar shqiptar ka humbur jetën në rrethana të pasqaruara në shkollën fillore ‘Zejnel Ajdini’, në fshatin Rainicë të komunës së Preshevës.


Mediat në Serbi raportojnë se trupi i pajetë i fëmijës është gjetur në dyshemen e klasës, shkruan gazetametro.net.

Mjekët e shkollës kanë provuar reanimacionin, por më pas kanë konstatuar vdekjen e nxënësit.

Ndërsa, thuhet se në trupin e viktimës nuk ka pasur shenja të dhunës. /gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë