Loading…
Një gjë të tillë nuk e keni parë: Ky gjarpër adhuron të ledhatohet (Video)
  • 07/09/2017 | 21:43

...

Gjarprinjtë nuk llogariten si kafshë të preferuara, ndërsa vetëm ata më të fortit kanë guximin t’i marrin ata si kafshë shtëpiake.


Mire po një grua nuk ka mund të i rezistoj atij, kështu që ka vendosur që atë video ta shpërndajë dhe të tregoj ledhatimin e kësaj ‘kafshe shtëpiake’, transmeton gazetametro.net

Edhe pse shumica nuk mund të besojnë se një gjarpër mund të vij në një gjendje të tillë, kjo video jua ka dëshmuar më mirë se kurrë këtë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë