Loading…
Një video që i zbutë edhe zemrat më të ngurta: Macja e ka ngushëlluar vajzën e përlotur dhe më të na ka treguar një gjë shumë të rëndësishme (Video)
  • 10/08/2017 | 19:29

...

Shumica mendojnë që macet krijesa të pavlefshme dhe kokë ngrira, ndërsa ekzistojnë shumë ngjarje që i thyejnë këso lloj paragjykimesh.


Dhe kjo që do e shihni në video është njëra ndër to, transmeton gazetametro.net

Disa njërës mendojnë që macet e shohin vetëm favorin e tyre dhe që i duan pronarët tyre vetëm për ushqim, por kjo ngjarje e dëshmon plotësisht të kundërtën.

Kjo mace e ka treguar dhe dëshmuar se edhe ato kanë shumë ndjejnë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë