Loading…
Njëbrirëshit ekzistojnë dhe janë shumë nervoz
  • 05/03/2018 | 19:23

...

Jo gjithkush mund t’i sheh ata, sepse jo gjithkush ka guximin të bëj këtë që bëri ky djali.


Një djalë francez ka postuar një video ku e bën të dashurën si një njëbrirësh, ndërsa atë e quan ‘njëbrirëshi i nervozuar”, transmeton gazetametro.net

Ai ka qenë duke ngrënë akullore dhe në një moment ja vë akulloren në kokë të dashurës.

Shikoni videon më poshtë./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë