Loading…
Njëra prej tyre s’ka veshur fare pantallona, por cila? Askush nuk e vëren
  • 29/11/2017 | 16:19

...

Ajo ecte rreth një qendre tregtare përplot me njerëz dhe askush nuk e vërejti këtë.


Nëse do të ishit në një dyqan dhe klienti tjetër pranë jush ishte krejtësisht i zhveshur do ta vërenit, apo jo? Epo, jo nëse ajo ishte veshur me një maskë dinake, përcjell gazetametro.net.

Një grua shkoi në një qendër tregtare pa pantallona fare.

Në të vërtetë, ajo ishte krejtësisht e zhveshur – dhe askush nuk mundi ta vërejë.

Nëse do ta shikoni me vëmendje kur pyeteni se njëra nga to është e zhveshur, sigurisht se më lehtë do të thonit për gruan që është në mes, por edhe në këtë rast, nëse jeni afër tyre, ngase nga largësia zor se do ta kishit qëlluar. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë