Loading…
Njeriu ‘ujk’ nga Turqia: Berberi publikon videon që ka shokuar botën
  • 06/01/2018 | 22:46

...

Për vetëm 4 ditë, kjo video është shikuar nga 1,4 milion njerëz.


Berat Polatoglu, berber nga Diyarbakir i Turqisë , ka publikuar nj video në profilin e tij në Instagram një video të shkurtë ku ka gjiruar qimet në shpinën e një klienti të tij.

Janë bërë vetëm 4 ditë nga dita kur e ka publikuar dhe këtë video e kanë shikuar 1,4 milion njerëz deri më tani.

Djali i cili shihet në video e ka shpinën dhe trupin të mbushur me qime të zeza dhe të dendura. Barati pasi që ia ka hequr qimet e tepërta, në ato qime mund të bëj çfarëdo modeli që dëshiron, transmeton gazetametro.net

Të pasurit qime të tepruar në trup mund të jetë edhe sëmundje, e cila ndryshe quhet Hipertrikoza./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë