Loading…
Njësia Speciale te Rrethi, flamuri i Kosovës vendoset sonte
  • 13/02/2018 | 18:31

...

Debatet për vendosjen apo jo të flamurit shtetëror në Prishtinë po shkojnë drejt fundit.

Kjo pasi tashmë është zyrtare se flamuri i Kosovës do të vendoset sonte “Te Rrethi”.

Ky informacion është bërë i ditur për lajmi.net edhe nga Halil Matoshi, këshilltar i kryeministrit Haradinaj.

Vendosja e flamurit të Kosovës u nis si iniciativë nga disa të rinj në rrjet sociale, dhe u përkrah nga shoqëria civile dhe shumë qytetarë.

Gjithashtu, raportohet që pranë rrethit në fjalë tashmë janë vendosur edhe pjesëtarë të Njësisë Speciale të Policisë së Kosovës.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë