Loading…
Njihuni me dy vajzat seksi të Genës
  • 13/11/2017 | 12:36

...

Këngëtari i zhanrit pop-folk, i cili është mjaft i kërkuar për mbrëmjet e ndryshme muzikore, ka dy vajza të cilat janë vërtetë shumë të bukura.


Nasiola dhe Helga, janë sigurisht shumë krenare për babanë e tyre, i cili kudo që merr pjesë, merr zemrat e publikut.

Në fotografitë më poshtë mund të shihni edhe ngjashmërinë e tyre, e që njëra është zeshkane ndërkaq tjetra brune.

 

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë