Loading…
Njihuni me veturën që sfidon gravitetin
  • 30/01/2018 | 18:39

...

Një video e postuar në rrjetet sociale tregon një mjet tip Jeep 4×4 duke “sfiduar ligjet e gravitetit”.


Vetura, e modifikuar enkas për terrene malore, ngjitet në një shkëmb thuajse 90 gradë pa pasur nevojën e ndihmës nga ndonjë mjet tjetër.

Videoja është klikuar mbi 600 mijë herë dhe është përhapur nëpër faqet e internetit të adhuruesve të sfidave të ngjashme nëpër terrene të vështira./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë