Loading…
Nora Istrefi, performancë me katër meshkuj të zhveshur në Prishtinë (Foto)
  • 11/08/2017 | 11:49

...

Këngëtarja ka pasur një nga performancat më të mira të kësaj vere mbrëmjen e kaluar së bashku me Gjikon.


Ata performuan në skenën e Zone club në Prishtinë, ku para publikut prishtinas prezantuan hitin e tyre “Gabime”.

Por, në performancën e saj individuale, Nora u shoqërua nga katër meshkuj të zhveshur, të cilët vallëzonin me këngët e saj.

A post shared by Nora Istrefi (@_noraistrefi_) on

Nora ndryshe dukej e përkryer në fustanin e bardhë të disenjuar nga Valdrin Sahiti.

A post shared by Z⭕️NE CLUB (@zoneclub) on

Nora Istrefi është këngëtarja më aktive shqiptare këtë verë, duke mposhtur të gjitha konkurrentet e saj.

A post shared by Z⭕️NE CLUB (@zoneclub) on

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë