Loading…
Nora Istrefi publikon pamjen engjëllore të Robertit me vajzën e tyre
  • 11/01/2018 | 15:16

...

Roberti vazhdimisht publikon foto me të dyja. Nga ana tjetër, Nora është më e tërhequr. Gjithsesi sot Nora ka publikuar një foto vërtet të bukur të tyrën.


Në profilin e saj në Instagram ajo ka publikuar një fotografi ku shihet e vogla Renee, në krahët e të atit, teksa ky i fundit e puth.

Kjo është fotoja më e ëmbël e tyre, ose siç i shkruan Nora, ata janë si loçka.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë