Loading…
Nora shkëlqen me fustanin e zi
  • 16/12/2017 | 14:25

...

Nora Istrefi, këngëtarja kosovare është ndër femrat më me stil të estradës e cila shpesh herë edhe i thekson linjat trupore të cilat i ka për çdo lavdatë.


Së fundmi këngëtarja ka publikuar në Instagram disa fotografi në të cilat duket mahnitëse me një fustan të zi.

Edhe këtë herë, për fustanin e këngëtares, është përkujdesur dizajneri i mirënjohur Valdrin Sahiti. Ndryshe “Ska inat” është projekti i saj i fundit në bashkëpunim me Robert Berishën i publikuar disa muaj më parë.Kjo këngë ka marrë mbi 10 milionë klikime në youtube.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë