Loading…
Nuk do ta njihni Kidën (Foto)
  • 11/01/2017 | 16:52

...

Kida ka bërë një ndryshim shumë të madh me pamjen e saj.


Këngëtarja ka ndërruar modelin e flokëve dhe i ka bërë ato shumë të zeza dhe me një stil shumë ndryshe nga si jemi mësuar ta shohim këngëtaren.

Ajo ka realizuar edhe një fotosesion të ri me fotografin Norik Uka në të cilin duket ndryshe, ajo është komentuar edhe nga fasat për ndyrishimin tejet të madh. Kida duket tejet elegante dhe shumë me stil, si gjithmonë.

Fotografinë e postuar nga vet ajo në Instagram mund ta shihni më poshtë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë