Loading…
‘Nuk e kam problem shëndetin e tepërt, ndjehem shumë rehat’
  • 12/01/2018 | 19:59

...

Një modele mbipeshë u ka bërë thirrje femrave të shëndetshme që ta pranojnë trupin e tyre dhe ta shikojnë si diçka të mirë shëndetin e tepërt.

Julianna Mazzei nuk e ka aspak problem që të pozojë me shumë pak rroba e të tregojë tulet për mijëra ndjekës në rrjetet sociale. 25-vjeçarja nga Toronto, e cila thotë se ka vite pa u peshuar, shprehet: “Ndihem seksi dhe mendoj se të gjithë duhet të ndihen seksi”.

Gjithsesi, Mazzei e pranon se jo gjithmonë është ndjerë e bukur dhe rehat me format e saj.

“Në shkollë më thonin balenë, top dhjami e të tjera si këto. Kishte shumë raste kur nuk shkoja fare. Deri në moshën 23-vjeçare e urreja veten. Më pas, e kuptova që duhet ta pranoja trupin tim. Fitova besim duke e ditur që isha njeri i mirë”, shpjegon Julianna.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë