Loading…
Nuk mbahet mësim në orën e parë nëpër shkollat e Kosovës
  • 14/02/2018 | 08:34

...

Sot mësimdhënësit e ndërrimit të paradites dhe të pasdites, në orën e parë nuk do të mbajnë mësim.

Greva mbahet me kërkesë të SBASHK-ut, të cilët kërkojnë të respektohet marrëveshja e nënshkruar me përfaqësuesit e Qeverisë.

Sipas drejtuesve të SBASHK-ut nëse Qeveria nuk reflekton një grevë e tillë do të mbahet edhe më 20 shkurt në dy orët e para.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë