Loading…
Nuk ndalet Ronaldo, Ramos gol ‘me gërshërë’ (Video)
  • 13/09/2017 | 22:11

...

Cristiano Ronaldo e ka dyfishuar epërsinë ndaj Apoel Nicosias duke e shndërruar në penallti në fillim të pjesës së dytë,

Portugezi e shënoi edhe golin e parë, pas asistimit të Gareth Bale.

Sergio Ramos ia siguroi fitoren madrilenëve me një gol të bukur me rezultatin 3-0.

https://www.dailymotion.com/video/x60mkef

https://www.dailymotion.com/video/x60mrx1

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë