Loading…
Nxirret nga ujërat e lumit Drin trupi i pajetë i shqiptarit
  • 24/02/2018 | 12:23

...

Polumbarët dhe forcat e policisë së Shkodrës kanë arritur të nxjerrin nga ujërat e lumit Drin në Shkodër, personin që u mbyt mëngjesin e sotëm.


Por ende nuk është bërë i mundur identifikimi i viktimës.

Policia jep të dhënat e para për qytetarët që të mund të bëjë identifikimin.

Sipas policisë viktima mbante të veshur një xhaketë të zezë, pantallona të zeza dhe është rreth 65 vjeç.

Trupi i viktimës është dërguar në morgun e Spitalit Rajonal të Shkodrës. Paraprakisht dyshohet se është një banor i lagjes “Bahçallëk”.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë