Loading…
Oriola Marashi provokon sërish 
  • 17/11/2018 | 11:03

...

Oriola Marashi, vazhdon të jetë njëra ndër femrat më atraktive dhe më të pëlqyera nga fansat.


Ndonëse është aktive në rrjete sociale, Marashi nuk heziton të shfaqet provokuese për ndjekësit e shumtë që ka, ka shkruajtur lajmi.net.

Një foto të tillë sapo e ka publikuar, e cila pozon para pasqyrës dhe tregon fizikun e mrekullueshëm. Linjat bombastike të Oriolës nuk ka si të mos komentohen, me ç’rast ka rrëmbyer zemrat e të gjithëve.

Modelja shqiptare herë pas here bën ndryshime te pamja e saj ku së fundmi e pamë të transformuar në bionde.

Ajo paralajmëroi hyrjen e saj në tregun muzikor por që akoma nuk ka sjell asgjë.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë