Loading…
Orteku i borës mbulon trenin derisa ai është në lëvizje
  • 10/02/2018 | 09:31

...

Një sasi e madhe orteku bore goditi një tren në lëvizje në stacionin Koptevo, Moskë.


Ngjarja ndodhi të hënën ndërsa videoja është postuar së fundmi në rrjetet sociale.

Siç raportojnë mediat vendase nga incidenti nuk ka pasur të lënduar e as treni nuk ka ngelur i dëmtuar.

Në video do të shihni se si treni edhe pse në lëvizje mbulohet nga dëbora.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë