Loading…
Pallati i Shqipërisë në Beograd përfshihet nga zjarri
  • 09/11/2018 | 21:15

...

Një zjarr kanë përfshirë një pallat në Boegrad.


Zjarri ka përfshirë një pallat në Beograd, në sheshin ‘’Knjaz Mihajlova’’, transmeton gazetametro.net

Mediat serbe thonë se bëhet fjalë për pallatin ‘’Albania’’.

Në vendin e ngjarjes kanë dalur zjarrëfikësit dhe forcat policore të Serbisë. /gazetametro.net

 

Më të fundit
...
  • 15/11/2018 | 09:09
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë