Loading…
Pamja e ‘gjarprit misterioz’ në qiell i ka çuditur të gjithë
  • 06/10/2017 | 14:44

...

Në Nigata u xhirua një shfaqje misterioze e natyrës e cila befasoi japonezët.


Një re e pazakontë në formën e gjarprit u paraqit në qiellin mbi një qytet në Nigata.

Siç shihet në incizim, në qiell u krijua një re, e cila, duke rrëshqitur, fluturoi lartë dhe praktikisht u zhduk nga shikimi, transmeton Gazeta Metro.

Shfaqje të ngjashme krijohen nga retë e shiut dhe mund të rriten në tornado, nëse arrijnë deri në sipërfaqe të Tokës. /gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë