Loading…
Pamje mahnitëse, aeroplani bën ngritje nga pista në mënyrë vertikale (Video)
  • 13/06/2017 | 14:40

...

Që nga momenti i fillimit të fluturimit, ky aeroplan – Boeing 787 Dreamliner – ka bërë diçka për të cilën është përfolur së tepërmi.


Siç shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi, bëhet fjalë pamje në të cilat shihet një aeroplan duke treguar një mënyrë të veçantë të fluturimit të tij – ngritja nga pista në mënyrë vertikale.

Ndonëse pamjet i takojnë vitit 2015 ato janë rishpërndarë edhe një herë, duke marrë përsëri reagime shumë pozitive.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë