Loading…
Pamje të çuditshme shfaqin momentin për të cilin gruaja thotë se u hodh në tokë nga ‘fantazma’
  • 02/11/2017 | 08:48

...

Nëse jeni një ndër ata personat që nuk i besoni fantazmat atëherë me siguri kësaj video-je nuk do të dini t’i jepni asnjë shpjegim.


Një grua është terrorizuar nga kjo që ajo përjetoi. Ajo ndodhej në një vend ku nuk kishte asnjë person por befas filluan të ndodhnin disa fenomene të çuditshme.

Fillimisht dritat u fikën për pak momente dhe menjëherë pas kësaj tavolinat dhe karriget filluan të lëviznin në mënyrë mjaft të çuditshme. Kjo ndarje e ka terrorizuar gruan e cila nuk dinte nga të shkonte, po ashtu në video dëgjohet zëri i saj që pyet a ka njeri aty.

Shikoni videon dhe jepni gjykimin tuaj se çfarë është.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë