Loading…
Pamje të rralla kur Edi Rama kërcente me prezantuesen shqiptare
  • 11/10/2017 | 23:28

...

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama është bërë pjesë e pandashme e medias dhe e publikut jo vetëm për faktin që është kryeministri i vendit por edhe për shkak të karakterit të tij prej artisti.


E kemi parë si orator i arrirë, piktor i suksesshëm, e sot do t’a shohim edhe duke kërcyer.

Në video mund të shikoni se si Rama bashkë me Alketa Vejsiun kërcejnë.

Kjo video e rrallë është nga edicioni i parë i “DWTHS”, ku Alketa Vejsiu e cila bashkëprezantonte me Gent Zotaj, ka performuar me kryeministrin e tanishëm të Shqipërisë, Edi Ramën, asokohe drejtues i opozitës në Shqipëri.

https://vid.me/0tsru

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë