Loading…
Pamje të rralla: Titos ia zënë dorën me derë, shihni reagimin i tij (Video)
  • 09/08/2017 | 17:17

...

Në rrjetet sociale është përhapur një video e rrallë, në të cilën shihet Tito teksa i ndodh një fatëkeqësi të pazakontë. Ngjarja ka ndodhur në vitin 1976 në vizitën e tij te kryeministri i Sudeisë, Olof Palme.


Në momentin kur Tito po dilte nga vetura, një anëtar i delegacionit të Jugosllavisë me veshje ushtrie,  nga pakujdesia ia zë dorën me derën, përcjellë Gazeta Metro..

E shefi vetëm e shikon, ndërsa ushtaraku reagon shpejt dhe e rihap derë e veturës.

Më pas se çfarë ndodhi ia kishte shpjeguar edhe kryeministrit suedez, ndërsa gishtat e dorës së majtë i ka të mbështjellë me fashë. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë