Loading…
Pamjet që shfaqin një mister: Çfarë po shihni (Video)
  • 07/09/2017 | 21:20

...

Nëpër rrjetë sociale është publikuar një video e cila paraqet një uragan që merr formën e fytyrës së njeriut.


Ku saktësisht është paraqitur ky fenomen natyror nuk është ende e ditur, mirëpo sipas videos shihet se kjo ka ndodhur ditën e sotme, transmeton gazetametro.net

Kujtojmë  që ishujt karaibe janë goitur fort nga uragani Irma.

Ka pasur komente të ndryshme se me kë  ngjason kjo fytyrë, por nuk asnjëri praj tyre nuk ka mundur të arrij në përfundim. /gazetametro.net

Shikoni pamjet:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë