Loading…
Para se të vdes dua… (Foto)
  • 08/01/2017 | 23:40

...

Njerëzit kanë dëshira të ndryshme që luftojnë për t’i realizuar! Këto “ëndrra” janë nga më të ndryshmet dhe shumë interesante për të gjithë, sidomos nga të moshuarit të cilët kanë qëllimet që duan t’i bëjnë edhe njëherë para se të vdesin.

Gazetametro.net ka bërë një përzgjedhje të disa të moshuarve të një projekti të realizuar në Portugali, me titull ” Before I die” – Para se të vdes…

62405-650-1455881430-02-1

Këto gra dhe burra të moshuar  kanë shprehur nga një dëshirë që duan ta realizojnë para se të vdesin

62105-650-1455881430-01

62255-650-1455881430-05

62355-650-1455881430-03

62405-650-1455881430-02

62505-650-1455881430-07

62655-650-1455881430-09

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë