Loading…
Parashikimi i motit për sot dhe ditët e ardhshme |Tabela
  • 20/04/2018 | 08:23

...

Meteorologët parashikojnë se në vendin tonë gjatë ditëve në vazhdim do mbajë mot kryesisht me vransira dhe intervale me diell, përcjell gazetametro.net.


Temperaturat e ajrit edhe pse kanë pësuar një rënie të lehtë, mbeten mbi vlera mesatare, e në fundjavë gradualisht do të vazhdojnë të rriten tutje. Minimalet do të luhaten nga 5C deri në 9C, e ato maksimale nga 19C deri në 24C.

Do të fryejë erë mesatare nga verilindja 3-9m/s, e në fundjavë erë e lehtë kryesisht nga krahu verior 1-2m/s.
Shtypja atmosferike, do të rritet mbi vlera normale./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë