Loading…
Pas çdo kafshate lyen buzët me buzëkuq, nuk do ta besoni çka i ndodhi pastaj
  • 15/02/2018 | 21:18

...

Kjo vajzë është e opsesionuar pas bukurisë së sa. Pas çdo kafshate ajo i lyen buzët me buzëkuq, transmeton gazetametro.net


Por në fund do të befasoheni se si do të përfundoj kjo video. Shikoni deri në fund dhe do të shkriheni së qeshuri./gazetametro.net
https://www.facebook.com/iwant.yoga.201297/videos/1836301753048974/

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë