Loading…
Pas vallëzimit, publikohet momenti kur Roberti e kap te këmbët Fatos Kryeziun
  • 07/12/2017 | 19:37

...

Janë kapur në një moment.


Robert Berisha dhe Fatos Kryeziu ishin pjesë e emisionit festiv që u xhirua, të emisionit ‘Op Labi Party’.

E në një video, dyshja shihet se vallëzojnë bashkë valës.

Por, më interesant është moment kur Roberti kap Fatosin në mënyrë shumë interesante.

Padyshim që kjo video qesharake u shoqërua me shumë të qeshura nga fytyrat tjera publike që ishin prezentë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë