Loading…
Pasagjeri sheh motorin e avionit teksa shkatërrohet, por bën shaka me këtë fotografi
  • 14/02/2018 | 08:59

...

Pasagjerët përjetuan tmerr kur njëri motor i një avioni që po fluturonte drejt Haëaiit u dëmtua dhe pilotët u detyruan të bënin ulje emergjente, transmeton Gazeta Metro.

Fluturimi 1175 i United Airlines u ul në mënyrë të jashtëzakonshme në Honolulu pas nisjes nga San Francisco. Pasagjeri Erik Haddad, publikoi në rrjetet sociale një fotografi duke bërë shaka me situatën emergjente.

Edhe pse në avion dominonte frika, inxhinieri i Google postoi këtë fotografi ku thoshte që në manualin e sigurisë në bord nuk jepen udhëzime për situata kur dëmtohet motori i avionit.

Siç shihet në fotografi, mbështjellëi i motorit kishte rënë komplet duke e ekspozuar mekanizmin e brendshëm, ndërkohë që një fotografi tjetër tregon momentin e aterimit të avionit. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë