Loading…
Pasi Eliza Dushku tregoi se u përdhunua, flet një aktor i njohur
  • 14/01/2018 | 11:34

...

James Cameron ka folur për pretendimet e Eliza Dushkut se Joel Kramer e sulmoi atë seksualisht kur ishte 12-vjeçare.


63-vjeçari e quajti aktoren të guximshme për shkak se foli për historinë e saj, transmeton Klan Kosova.

“Nuk kam dhënë shumë mendime për këtë situatë, sepse kam dëgjuar. Natyrisht, Eliza është e guximshme që ka folur”, tha James. “Unë mendoj se të gjitha gratë që po flasin dhe po kërkojnë llogari, janë kështu”.

Ditë më parë, Eliza shkroi një letër, duke rikujtuar se si Joel e kishte ngacmuar atë në filmin e vitit 1994. Joel i mohoi pretendimet dhe i quajti ato “gënjeshtra të tmerrshme”.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë