Loading…
Pastroni mushkëritë nga toksinat dhe tymi i duhanit me vetëm 2 përbërës
  • 04/01/2018 | 14:51

...

Lënia e duhanit është një prej vendimeve më të mira që dikush mund të marrë.


Nëse keni vendosur që ta lini këtë ves atëherë juve duhet t’i nënshtroheni edhe një diete mjaft rigoroze për pastrimin e mushkërive.

Sipas studimeve konsumi i përditshëm i mollëve dhe domateve në dietën tuaj, ju ndihmon në riparimin e tyre. Sipas studiuesve, ata persona të cilët konsumonin 2 ose më shumë domate në ditë shfaqnin riparim më të shpejtë të mushkërive se ata të cilët nuk e bënin këtë gjë, transmeton living.al.

Funskioni i mushkërive fillon ngadalësimin që prej moshës 30-vjeçare, kështu dieta me ushqime të shëndetshme është mëse e nevojshme.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë