Loading…
Pejë: Nusja zbret me helikopter në oborrin e burrit, të pranishëm ishin edhe zjarrfikësit |VIDEO
  • 29/07/2018 | 17:31

...

Një çift ka vendosur që ditën më të lumtur të tyre ta bëjnë edhe më madhështore duke përdorur helikopterin.


Është kjo nusja që posa ka zbritur në fshatin Zahaq të Pejës.

Kjo është video e dërguar nga një lexues i KosovaPress-it, i cili ka njoftuar se gjithçka ishte përgatitur si duhet.

Aty shihen dasmorët dhe nuk ndalet tupani. Për çështje sigurie aty janë edhe ekipet e zjarrfikësve.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë