Loading…
Pëllumbi provon t’i marrë ushqimin, veprimi i vogëlushes ka pushtuar botën
  • 28/02/2018 | 21:08

...

Ky është momenti kur një vajzë e vogël në Kinë i jep një mësim të mirë një pëllumbi kur shpendi po përpiqej të hante nga ushqimi i saj.


Pamjet e filmuara nga një telefon celular tregojnë një pëllumb të bardhë që ulet në dorën e nënës dhe çukit në një qese me ushqim. Vajza e vogël më pas shihet duke kapur pëllumbin nga qafa dhe duke i nxjerrë ushqimin nga goja.

Nëna e vogëlushes u trondit kur pa që vajza mori ushqimin dhe e futi menjëherë në gojën e saj.

Ajo nuk e priste që vajza e saj 1 vjeçare të kapte pëllumbin nga qafa dhe t’i merrte ushqimin.

Videoja është shpërndarë në rrjetet sociale dhe ka marrë shumë reagime dhe komente.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë