Loading…
Për shkak të akuzave për ngacmim seksual, Affleck këtë vit nuk do të jetë pjesë e “Oscars”
  • 27/01/2018 | 10:39

...

Në natën e madhe të ndarjes së çmimeve “Oscars” nuk do të jenë prezentë të gjithë.


Aktori Casey Affleck, i cili vitin e kaluar u kurorëzua me çmimin “Aktori më i mirë” nuk do të jetë prezent këtë vit, ndonëse sipas traditës, ai do duhej të ishte aty për të dorëzuar çmimin e sivjetmë aktores më të mirë

Arsyeja e mungesës së tij do të jenë akuzat që i janë bërë për ngacmim seksual, nga dy pjesëtare femra të stafit të tij.

Megjithëse ai i mohon këto akuza, Affleck nuk do të jetë pjesë e ceremonisë së Akademisë.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë