Loading…
Përplaset me fytyrë në tokë përderisa nusja dhe dhëndri shkëmbenin betimet e dasmës
  • 07/01/2018 | 10:44

...

Ndonjëherë gjërat mund të shkojnë keq dhe gabimisht gjatë ceremonisë së kurorëzimit. Një gjë e tillë ndodhi, një burrë ra me fytyrë në tokë në momentin kur nusja dhe dhëndri bënin betimet në ceremoninë e kurorëzimit.


Dasmat janë një rast i veçantë në jetën e secilit. Për një ceremoni të tillë bëhen shumë planifikime dhe vazhdimisht ka përpjekje për ta bërë këtë ditë të paharrueshme. Por kur diçka është vendosur të shkoj keq, do të shkoj.

Diçka e ngjashme ka ndodhur në një video të postuar nga një përdorues i rrjeteve sociale me emrin Noah Nicholls, ku mbi videon ka shkruar: ‘ Isha në një dasmë dhe e përplasa kokën fort’, transmeton gazetametro.net

Nëse mendoni që kjo ka qenë një shaka, atëherë shikoni videon 11 sekondëshe./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë