Loading…
Personi i vetëm që nuk pranon ftesën për emisionin e Ermal Mamaqit
  • 11/10/2017 | 21:16

...

Që prej serisë së parë të emisionit, Ermal Mamaqi ka pasur të ftuar në studion e tij personazhe nga më të ndryshmit: Që nga emra të famshëm të shoëbiz-it e deri tek politikanët më të rëndësishëm në vend si Edi Rama e Sali Berisha.


Por një personazh në veçanti duket se nuk ka ndërmend të ulet në karrigen e të ftuarit në ‘Xing me Ermalin’ dhe kjo është Vera Grabocka.

Një gjë të tillë Mamaqi e zbuloi në emisionin ‘Kush vjen për drekë’, ku ishte i ftuar së bashku me Çiljeta Xhilagën për të treguar tal;entin në kuzhinë. Mamaqi u shpreh se ia kishte kërkuar një gjë të tillë disa herë regjisores dhe producentes së famshme të televizionit ‘Klan’, por ajo e kishte refuzuar çdo herë.

‘Të lutem Vera!’- i tha ai publikisht Grabockës, duke treguar kështu se nuk i ka humbur ende shpresat.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë