Loading…
Peshkaqeni e then kafazin me njeri brenda, mrekullia ndodhë (Video)
  • 12/08/2017 | 08:49

...

Një zhytës ka mbijetuar pasi një peshkaqen i bardhë ka thyer kafazin përderisa zhytësi ishte brenda.


Burri nga Shangai ishte në një ishull të Meksikës  kur peshkaqeni i tërbuar theu rrethojat prej metali të kafazit.

Me gjithë situatën kritike, njeriu ka arritur të shpëtojë, sipas AMB Neës, përcjell Gazeta Metro.

Peshkaqeni qëndroi krejt afër kazafit për rreth 20 sekonda, derisa instruktori e hapi pjesën e epërme të kafazit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë