Loading…
Plaku 73-vjeç shqyen fletëvotimin para komisionerëve
  • 22/10/2017 | 13:05

...

Incidenti i fundit ku është kërkuar ndërhyrja e prokurorisë është shënuar në fshatin Kleqkë të Malishevës.


Një person 73 vjeç me inicialet R.Z. e ka grisur fletëvotimin e tij në shenjë proteste pasi komisionerët nuk e kanë lejuar nipin e tij të mitur ti asistoj gjatë votimit.

Lajmi është konfirmuar nga prokurori i rrethit Agron Matjani.

Fletëvotimi  i grisur është gjetur në shportë të bërllokut. Pas marrjes se deklaratës plaku është liruar” ka thënë Matjani për KALLXO.com

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë