Loading…
Po laheshin në detin Adriatik, papritur u vjen vizitori më i këndshëm (Video)
  • 17/08/2017 | 15:33

...

Në bregdetin e Kroacisë, saktësisht në afërsi të fshatit Slano disa pushues po notonin afër brigjeve të detit derisa papritur u vjen një vizitor, transmeton Gazeta Metro.

Një delfin i është afruar grupit të pushuesve, ndërsa njëri prej tyre nuk ngurroi ti afrohej gjitarit, që pa u ngutur vazhdon rrugëtimin e tij. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë