Loading…
Po raportonte drejtpërdrejt nga një garë veturash, gazetari tregon telefonin por i vjen një mesazh me fjalë të ndyra
  • 14/11/2017 | 21:20

...

Lidhjet e drejtpërdrejta jo rrallëherë paraqesin momente jo të këndshme, madje disa raste edhe të turpshme, megjithatë këto ndodhin dhe nuk mund t’i ndalosh.


Kështu, një rast i tillë shumë i sikletshëm i ka ndodhur edhe gazetarit Ted Kravitz, i cili po raportonte drejtpërdrejt nga një garë veturash në Britani të Madhe, kur nxori telefonin për të treguar një fotografi, dhe derisa po fliste për një fëmijë në veturë, atij i erdhi një mesazh ku ishte shkruar një fjalë shumë e ndytë, transmeton gazetametro.net

“Është gjithmonë e vështirë, kur provon të bësh gjëra të tilla, sepse njerëzit të dërgojnë mesazhe të ndryshme” ka thënë Kravitz i turpëruar.

Për më shumë shihni videon më poshtë:

/gazetametro.net

https://www.youtube.com/watch?v=puMfkP9zFI8

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë