Loading…
Po shikonin qiellin, por ajo që erdhi nga lartë la gojëhapur të gjithë
  • 22/02/2018 | 09:03

...

Facebook është bërë sërish “vitrina” e diskutimit për mendime të ndryshme.


Shkak për këtë është bërë një video virale e postuar nga një përdorues, ku tregohet një siluetë e çuditshme në qiell që shkakton dritë.

Të shumtë kanë qenë ata që kanë komentuar se këtu ka të bëjë “dora e Zotit”.

Samira Aissa ishte ajo që publikoi videon, e cila deri tani ka grumbulluar më shumë se 36 milionë shikime, më shumë se 17 mijë reagime dhe është ndarë nga më shumë se 500 mijë njerëz.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë