Loading…
Pogba: Jam i lumtur me fitoren dhe rikthimin në fushë
  • 19/11/2017 | 10:48

...

Paul Pogba është kthyer më gol dhe me fitore tek Manchester Unitedit.


Ylli francez pas dy muajve larg fushës së blertë për shkak të lëndimit, dje është kthyer në fushë në fitoren e “Djajve të Kuq” Newcastle-s prej 4-1.

Poga thotë se është i lumtur me fitoren dhe rikthimin e tij si dhe me rikthimin e Zlatan Ibrahimoviqit dhe Marcos Rojo.

Ai thotë se gjeja më e rëndësishme është se Manchester United fitoj tri pikë në duel me Newcastle-n.

“Ne kemi fituar, kemi fituar tri pikë dhe kjo është gjëja më e rëndësishme. Zlatan Ibrahimovic, unë dhe Marcos Rojo u kthyem nga lëndimi, kështu që ne jemi të lumtur”, tha Pogba.

Ai ka shtuar se ndjehet mirë që tashmë në skuadër janë rikthyer të lënduarit, dhe sipas tij, tani tek Unitedi ekziston një atmosferë shumë e mirë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë