Loading…
Polici dhe 11 vjeçarja vdesin në aksident trafiku
  • 13/08/2017 | 14:38

...

Shirat e mbrëmshëm besohet të jenë shkaktarët e dy aksidenteve të rënda ku ka humbur jetën një vajzë 11 vjeçare dhe një punonjës i Policisë së Shtetit.


Sipas njoftimit të Policisë Shqiptare në një aksident të rëndë që ka ndodhur në aksin Cerrik – Papër një vajzë 11 vjeçe ka vdekur pasi makina me të cilën udhëtonte u përplas anash rrugës

Policia e Elbasanit njoftoi se në fshatin Valas vetura e tipit ” Ford” e dretjuar nga 54 Vjeqari A.H., ka dalë nga rruga dhe ka shtypur për vdekje 11 vjeçe banuese në Korçë.

Shërbimet e policisë ndodhen në vendngjarje dhe po kryejnë veprimet hetimore dhe procedurale.

Gjithnjë sipas njoftimit të policisë në aksidentit tjetër atë në rrugën Lezhë Shkodër ka humbur jetën një punonjës i policisë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë